меню

Грошові перекази Western Union

 

Переваги системи Western Union

  • Для проведення операцій по системі Western Union ні відправнику, ні одержувачу грошей не потрібні банківські рахунки у банку (за виключенням випадків, передбачених законодавством);
  • Грошові перекази за допомогою системи Western Union здійснюються за лічені хвилини* та можуть бути відправлені чи отримані в будь-якому з пунктів Western Union по всьому світу. З переліком можна ознайомитись за посиланням: https://www.westernunion.com/UA/ua/find-locations;
  • Важливою рисою всіх переказів за системою Western Union є високий рівень безпеки, що гарантує виплату переказу лише вказаній особі.

Види послуг з переказу коштів по системі Western Union в Банку Кредит Дніпро

  • виплата фізичним особам (резидентам та нерезидентам) переказів, що надійшли із-за кордону або в межах України від фізичних осіб (резидентів або нерезидентів) або юридичних осіб, що уклали відповідний договір з компанією Western Union, згідно з чинним законодавством України.

Види валют переказу

  • долари США (відправлення та виплата переказів за/із-за кордону);
  • євро (відправлення та виплата переказів із визначених Western Union країн);
  • російські рублі (відправлення та виплата переказів із визначених Western Union країн);
  • гривня (відправлення та виплата  переказів по Україні). Для переказів в іноземній валюті курс обміну валют встановлюється компанією Western Union тричі на день. Курс обміну валют доводиться клієнту під час здійснення операції переказу коштів.

Як отримати переказ в Банку Кредит Дніпро

1. Звернутися у будь-яке відділення Банку Кредит Дніпро.
2. Заповнити форму «Для одержання грошей», у якій вказати прізвище, ім’я відправника, країну відправлення, суму переказу та контрольний номер переказу.
3. Пред’явити власний паспорт.
4. Після перевірки вказаних даних оператором отримати свої кошти у доларах США, євро (тільки для деяких країн Єврозони) або гривні.
Перевірити статус відправленого переказу в системі Western Union можна за посиланням https://www.westernunion.com/UA/ua/track-transfer, якщо Ви знаєте контрольний номер переказу (MTCN) та ім’я відправника або ім’я відправника та одержувача.
Перекази за кордон здійснюються згідно з діючим законодавством України.

Порядок вирішення спорів між учасниками та користувачами системи переказу коштів

Всі суперечки, що виникають між учасниками та користувачами* системи переказу коштів Western Union, мають вирішуватись шляхом переговорів, а також в судовому порядку відповідно до законодавства України.
* - користувачами системи переказу коштів Western Union є відправники та отримувачі переказів

Про компанію Western Union

Компанія Western Union (посиляння на сайт https://corporate.westernunion.com) була засована у 1851 році. Займається грошовими переказами з використанням сучасних засобів зв'язку. Сьогодні є світовим лідером в області грошових переказів за дорученням фізичних осіб без відкриття банківських рахунків, здійснює десятки мільйонів грошових переказів на рік.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності