меню

Поліс страхування «Зелена картка» від СК «ІНГО»– це міжнародний договір обов’язкового автомобільного страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, які виїжджають на своєму автомобілі на територію країн-учасників міжнародної системи «GreenCard».

Типи полісів «Зелена картка»

  1. Договори міжнародного обов`язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, зареєстрованих в Україні, з дією на території країн - членів міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена картка» (крім Росії та Білорусії)
  2. Договори міжнародного обов`язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, зареєстрованих в Україні, з дією на території країн – Азербайджан, Молдова.

Покриття ризиків - покриття збитків за аналогією полісу ОСЦПВ, тільки на території країн - членів міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена картка»

Страхова сума. Ліміт відповідальності – виплата та ліміти відповідальності страхового відшкодування здійснюється на умовах, визначених законодавством країни, на території якої сталася ДТП.

Термін страхування: від 15 днів до 1 року.

Оформити заявку

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності