меню

Банк Кредит Дніпро анонсує проведення акції до свого 30-річчя!

31 Мая 2023

Банк Кредит Дніпро анонсує проведення акції для майбутніх мам «Перша посмішка». Згідно з умовами акції, всі матусі, які народять дитинку в день 30-річчя Банку Кредит Дніпро — 7 липня 2023 року — у Регіональному центрі родинного здоров’я у Дніпрі, отримають від Банку благодійну допомогу в розмірі 5000 грн та приємні привітання. Благодійна допомога надається матерям на кожну новонароджену дитину. 

«Народження нового життя — найщасливіша подія для кожної родини навіть в страшних умовах війни! На жаль, українські сім’ї проходять через дуже важкі випробування у своєму житті, і ми зі свого боку хочемо допомогти їм вирішити перші побутові питання, які виникають при народженні малюка, — розповідає Сергій Панов, Голова Правління Банку Кредит Дніпро. — Діти — наше майбутнє, майбутнє України». 

Жінки, що несуть нове життя сьогодні, а там паче у прифронтовій зоні — справжні героїні. Адже доступ до базових медичних послуг значно погіршився, багато медичних закладів в Україні було пошкоджено або зруйновано внаслідок воєнних дій. Так, Регіональний центр родинного здоров’я у Дніпрі продовжує приймати на пологи та надавати спеціалізовану висококваліфіковану медичну допомогу пацієнтам не лише з обласного центру, а й з усієї Дніпропетровської області, — Марганця, Нікополя та інших міст. 

Працюємо заради спільної мети — перемога України, щоб малеча змогла відновити своє дитинство та жити нормальним життям. 

Нагадаємо, Банк разом зі співробітниками, клієнтами та українським фондом «Здорове майбутнє» і громадськими організаціями об’єднались навколо спільної мети — медична та соціальна підтримка України. Так, Банк надає підтримку кільком лікарням Нікополя та Балаклійській лікарні інтенсивної терапії на Харківщині. Наша мета — допомогти лікарям максимально швидко та вчасно надавати нашим воїнам та мирним жителям прифронтових районів якісну медичну допомогу. Люди — найцінніший скарб держави 

З детальними умовами акції можна познайомитися тут

ОФОРМИТЬ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності