меню

Банк Кредит Дніпро долучився до проведення Благодійного турніру зі швидких шахів серед юристів та представників банківських установ

09 Апреля 2024

Банк Кредит Дніпро виступив фінансовим партнером Благодійного турніру зі швидких шахів серед юристів та представників банківських установ, організованому 6 квітня 2024 року Міністерством юстиції України, Федерацією шахів України та Шаховим клубом «Шахіст».

А співробітники Банку Кредит Дніпро взяли участь у турнірі у числі 76 учасників з різних регіонів України, серед яких були адвокати, приватні практики, судді, нотаріуси, виконавці, арбітражні керуючі, співробітники юридичних компаній, держаних органів та також представники банківської сфери.

Усі кошти за участь були перераховані на спеціальний рахунок Нацбанку України на підтримку ЗСУ.

Банк Кредит Дніпро разом зі співробітниками, клієнтами та українськими і міжнародними фондами та громадськими організаціями об’єднались навколо спільної мети — підтримка України. Банк регулярно надає допомогу військовим частинам — передав кілька авто, сотні одиниць меблів, надувних матраців та комп’ютерної техніки, а також придбав та передав необхідне для ремонту медсанчастини для військових у Дніпрі. Банк підтримує колег, які служать в ЗСУ, допомагає їм зі спорядженням та лікуванням.

Співробітники банку приєднуються до мегаважливих зборів для допомоги нашим захисникам, зокрема купівлі дронів DJI Mavic ЗТ, тощо.

ОФОРМИТЬ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності