меню

Банк Кредит Дніпро надав медичні каталки Балаклійській клінічній багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування

02 Мая 2023

Банк Кредит Дніпро працює на фінансовому фронті та продовжує підтримувати медичні заклади, які повертають до життя бійців та мирних жителів. Так, разом із фондом «Здорове майбутнє» Банк передав Балаклійській лікарні те, чого лікарня потребувала вже сьогодні, — медичні каталки. 

Таке медичне обладнання конче необхідне для своєчасного та якісного надання медичної допомоги населенню, особливо в умовах військової агресії російської федерації проти України. Придбані каталки JDC-ZY114 мають регулювання висоти і підйому головної секції. Вони вироблені з урахуванням потреб сьогодення з використанням новітніх технологій. Така модель має гальмівну систему на кожному колесі, знімні бічні поручні, трансформується під пацієнта, що дозволяє перевозити хворого у положенні лежачи або сидячи. Конструкція каталки міцна, виготовлена із якісної нержавіючої сталі, що забезпечує транспортування пацієнтів із надлишковою вагою. 

«Ми живемо у реаліях, коли звичайні багатопрофільні лікарні українських міст перетворились на медичні заклади, що надають допомогу не тільки хворим, а й постраждалим внаслідок воєнних дій. Банк разом з Благодійним Фондом «Здорове майбутнє» та мерією міста Балаклія продовжує вивчати їхні потреби щодо медицини та надає посильну допомогу на першочергові запити», — зазначив Сергій Панов, Голова Правління Банку Кредит Дніпро.

Передане обладнання допомагатиме медикам Балаклійської клінічної багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування безпечно та швидко транспортувати пацієнтів як всередині лікарні, так і до медзакладу. 

Нагадаємо, в жовтні минулого року розпочалось відновлення Балаклійської клінічної багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування, яку сильно пошкодили та розграбували під час окупації рашисти. І вже у грудні Банк Кредит Дніпро обладнав реанімаційні палати у Балаклійській клінічній багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування. Крім підтримки Балаклійській лікарні інтенсивної терапії на Харківщині, Банк Кредит Дніпро у співпраці із фондом «Здорове майбутнє» та з мерією міста Нікополь допомагає кільком лікарням Нікополя, серед яких Нікопольська міська дитяча лікарня, міська лікарня №4 та медичний заклад, який обслуговує працівників Нікопольського заводу феросплавів. 

Життя продовжується! Україна переможе

ОФОРМИТЬ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності