меню

Банк Кредит Дніпро надав можливість купувати безготівкову іноземну валюту до 50 тис. грн в місяць та збільшив щомісячний ліміт на купівлю безготівкової іноземної валюти на депозит до 200 тис. грн в еквіваленті

01 Сентября 2023

Починаючи з 1 вересня 2023 року клієнти Банку Кредит Дніпро можуть безперешкодно купувати безготівкову іноземну валюту, а саме: євро та долари США в еквіваленті на суму до 50 тис. грн в місяць з подальшим розміщенням на поточному рахунку.

Щоб придбати валюту онлайн у Банку Кредит Дніпро, необхідно:

  • — перейти на вкладку «Обмін валют» у застосунку FreeBank
  • — зайти у меню «Поповнити», вибрати гривневу картку, з якої будуть списані кошти, та картку в доларах США чи євро, на яку буде зарахована валюта 

У разі, якщо у клієнта немає валютного рахунку, відкрити його легко та швидко. Для цього необхідно зайти в меню «Обмін валют» та натиснути «Відкрити валютний рахунок». Відкриття валютного рахунку займе не більше однієї хвилини.

Іноземну валюту можна придбати за поточним картковим курсом Банку Кредит Дніпро.

Придбану валюту можна розмістити на депозиті, залишити на поточному рахунку або зняти у касі банку у будь-який зручний момент. 

Також Банк  збільшив щомісячний ліміт на купівлю безготівкової іноземної валюти з подальшим розміщенням на депозит від трьох місяців зі 100 тис. грн до 200 тис. грн в еквіваленті.

Вклад можна оформити у мобільному застосунку FreeBank або у будь-якому відділенні Банку Кредит Дніпро на суму від 100 доларів США/євро і до еквіваленту 200 тис. грн/ місяць на строк 93 дні. 

Відсоткова ставка складає 0,1% річних у доларах США та 0,01% річних у євро, виплата відсотків — у кінці строку. 

Депозит оформлюється без поповнення та без дострокового розірвання договору.

Детальна інформація тут

Такі можливості реалізовані Банком у межах пом’якшених валютних обмежень НБУ, а саме згідно з постановою Правління Національного банку України від 28 серпня 2023 року № 104 «Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 24 лютого 2022 року №18», що набрала чинності з 29 серпня 2023 року

ОФОРМИТЬ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності