меню

Банк Кредит Дніпро отримав відзнаку «Компанії, дружні до родини 2023»

10 Апреля 2024

Банк Кредит Дніпро отримав відзнаку за високі показники в Індексі «Компанії, дружні до родини 2023» проєкту видання The Page та Центру «Розвиток КСВ». Мета проєкту — визнати зусилля компаній у створенні підтримуючого середовища для співробітників, де сімейні цінності — важливий елемент корпоративної культури. 

Банк Кредит Дніпро — компанія, дружня до родини. Яка вона? 

— Ставить знак рівності між співробітником та його родиною. 

Трансформація HR-політики Банку Кредит Дніпро — від фокусування на співробітників до фокусування на родинах колег — відбулася ще у 2014-му році, коли довелося релокувати співробітників у безпечні регіони. 

— Допомагає тим, хто цього потребує. 

Кожному нашому мобілізованому співробітнику ми допомагаємо з усім необхідним та встановили матеріальну допомогу.  І у разі поранень ми надаємо грошову допомогу в необхідному обсязі. 

— Навчає тих, хто хоче відновитись у своєму професійному стажі та розвиває кар’єру.

У Банку Кредит Дніпро у деяких підрозділах можна працювати дистанційно від 2 до 8 годин на день і вибирати найбільш зручний проміжок часу. Ця програма прекрасно підходить молодим мамам, які повертаються на роботу після народження дитини. 

— Об’єднує співробітників за інтересами

У нашому банку є бігова та футбольна superteam; проводяться заняття з йоги та танців прямо у банку; функціонує дитяча кімната, в якій діти разом з вихователем беруть участь у різноманітних майстер-класах.

«Ми раді отримати визнання нашого Банку, як компанії, дружньої до родини, — говорить Софія Чучупак, НR-директор Банку Кредит Дніпро. — Звичайно, попереду нас чекають нові виклики та плани. Першочерговим є і залишається безпека наших співробітників, тому у нашому банку облаштовані укриття, зберігається можливість роботи у гібридному графіку. У наших планах є адаптація співробітників, які повертатимуться з фронту. В межах медичного страхування, що діє у Банку, кожен співробітник може отримати необхідне лікування. А ще плануємо й надалі самі в собі вирощувати позитив, адже навколо є стільки позитивних речей — посадити дерево, намалювати картину, провести час з рідними. Родина — це основна цінність для кожного з нас, безпека близьких — це фундаментальна потреба, і особливо зараз — в умовах війни», — додала Софія Чучупак. 

Детально про рейтинг тут

ОФОРМИТЬ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності