меню

Банк Кредит Дніпро отримав відзнаку Конкурсу соціальних ініціатив «Відповідальна країна 2.0»

24 Апреля 2024

Банк Кредит Дніпро отримав відзнаку Конкурсу соціальних ініціатив «Відповідальна країна 2.0» як один із сотні найкращих соціальних ініціатив українських компаній та благодійних фондів. Проєкти обиралися читацькою спільнотою топового видання про маркетинг, комунікації та креатив MMR — Marketing Media Review та delo.ua онлайн та експертним журі.

Команда Банку Кредит Дніпро обʼєдналась навколо головної мети — економічна та соціальна підтримка України. Спільно з фондами та громадськими організаціями банк реалізує благодійні програми та проєкти в напрямку медичної та соціальної підтримки.

Зокрема, Банк разом з Благодійним фондом «Здорове Майбутнє» системно підтримує Балаклійську багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування, яку пошкодили та розграбували під час окупації. Також Банк у співпраці з Фондом надає допомогу кільком лікарням Нікополя, серед яких Нікопольська міська дитяча лікарня, міська лікарня №4 та медико-санітарна частина Нікопольського заводу феросплавів.

Мета — допомогти лікарям максимально професійно та швидко надавати якісну медичну допомогу нашим захисникам та українцям, щоб врятувати їхнє здоров’я, а часто — і життя.

Наші лікарі досвідчені та всесильні, проте з медичним обладнанням вони можуть набагато більше.

Cпецпроєкт «Відповідальна країна», запущений у січні 2023 року, мав за мету розказати про найкращі КСВ-ініціативи, підсвітити залученість бізнесу в підтримку ЗСУ, ветеранів, постраждалих від війни, а також розказати про впровадження інклюзивних рішень, освітніх, культурних проєктів.

Більше про учасників Конкурсу Відповідальна країна 2.0 тут https://csr.mmr.ua/

ОФОРМИТЬ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності