меню

БАНК КРЕДИТ ДНІПРО ПІДПИСАВ МЕМОРАНДУМ ЩОДО КРЕДИТУВАННЯ ВІДНОВЛЕННЯ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

26 Июня 2024

У відповідь на існуючі виклики Банк Кредит Дніпро разом з Незалежною асоціацією банків України та 17-ма провідними комерційними банками підписали меморандум банківського кредитування проєктів з відновлення енергетичної інфраструктури.

«Україна має стратегічну потребу у забезпеченні енергетичної незалежності, створенні стійкої та ефективної енергетичної інфраструктури, необхідності розвитку відновлюваних джерел енергетики», – прокоментував Сергій Панов, Голова Правління Банку Кредит Дніпро, – «Працюємо разом зі всією банківською спільнотою над відбудовою енергетичної інфраструктури», – додав він.

Фінансові пропозиції розроблені таким чином, щоб відповідати різним потребам суб’єктів підприємництва від мікро та малих підприємств до середнього і великого бізнесу. Напрямками фінансування можуть бути проєкти з будівництва сонячних, вітрових, біогазових станцій, біомаси, газотурбінних та газопоршневих електростанцій, промислові акумуляторні батареї, високоманеврені, накопичувані, когенерації тощо.

Основний продукт – «інвестиційне кредитування» як ключовий для забезпечення оперативного та результативного фінансування ініціатив, які відповідають актуальним потребам ринку.

ОФОРМИТЬ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності