меню

Банк Кредит Дніпро працює з механізмом відмовостійкості, що посилює фінансову безпеку та забезпечує безперервність бізнесу

10 Августа 2023

Банк Кредит Дніпро працює з надійним механізмом відмовостійкості, що посилює фінансову безпеку та забезпечує безперервність бізнесу. 

Так, на початку повномасштабного вторгнення Банк Кредит Дніпро за підтримки Microsoft та партнера Київстар реалізував цифрову трансформацію наявної інфраструктури у хмару на базі платформи Microsoft Azure. Завдяки цьому Банк Кредит Дніпро забезпечив захист обробки карток для своїх клієнтів та організував стабільну віддалену роботу працівників з будь-якого місця.

Найскладнішим завданням була розробка безпечного криптографічного контролю обробки карток. Для цього, використовуючи Azure Dedicated Hardware Security Module (HSM), банк побудував інфраструктуру процесингу і захистив конфіденційні дані компанії та клієнтів.

Також фахівці створили онлайн-копію усіх фізичних систем з сервісом Azure Site Recovery. Відтепер у разі непередбачуваних збоїв відновлення критично важливих системи займає від 15 хвилин.

«Ми поділяємо з Microsoft багато основних цінностей, наприклад, надання можливості кожній людині та організації в усьому світі досягти більшого. Ми вдячні за підтримку Microsoft, без якої такий масштабний проект був би неможливий для банків», — говорить Горкун. — Побудувавши систему захисту нашого бізнесу, ми готуємося до кращого майбутнього», — резюмує Тарас.

У майбутньому банк планує впровадити й інші рішення: Microsoft 365, Azure Network Security, Microsoft Defender for Cloud і Microsoft Sentinel.

Детальніше про цифрову трансформацію Банку Кредит Дніпро на сайті Майкрософт https://bit.ly/453KMiH

ОФОРМИТЬ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності