меню

Банк Кредит Дніпро придбав медичне обладнання для Нікопольської міської дитячої лікарні

01 Марта 2023

Банк Кредит Дніпро разом з фондом «Здорове майбутнє» придбали та передали медичне обладнання для Нікопольської міської дитячої лікарні. 

Десятки тисяч людей працюють на стратегічно важливих підприємствах, які просто не мають права зупинити свою роботу. Зі співробітниками підприємств у місті запишаються й їх рідні, в тому числі дітки, яким потрібні не лише продукти чи речі першої необхідності, а й якісне медичне обслуговування. До лікарні звертаються як маленькі пацієнти Нікополя та району, так і малеча із сусідніх міст — Покрова та Марганця.

Переданий лікарні цифровий 12-канальний електрокардіограф Brightfield Healthcare E12 призначений для дослідження діяльності серцевого м’яза та є незамінним у діагностиці порушень ритму і провідності, гіпертрофій, ішемічної хвороби серця. Цей апарат ЕКГ фахівці лікарні зможуть  використовувати як у стаціонарі, так і при наданні екстреної медичної допомоги.  Технічні характеристики та функціонал  апарату максимально адаптовані для безпечного проведення обстеження серця при великих потоках пацієнтів. 

«Придбання електрокардіографа у дитячу лікарню є лише першим кроком у напрямку допомоги медичним закладам  міста. Ми активно співпрацюємо з цього питання з мерією міста, яка бачить всі нагальні потреби, та маємо подальші плани з допомоги нікопольським лікарням задля відновлення в них  повноцінної роботи, — розповідає Сергій Панов, Голова Правління Банку Кредит Дніпро. — В тому числі, зараз ми працюємо над закупівлею дуже важливого для наших поранених бійців обладнання для міської лікарні №4»,  — додав Сергій.

«Маленьких пацієнтів зараз у нас дуже багато, і часто їм доводиться чекати, аби пройти необхідні дослідження. Для прискорення цього процесу ми просили додатково ще один електрокардіограф, щоб ми могли вчасно та якісно діагностувати хвороби серця малечі. Такий вид дослідження серця — перший помічник кардіолога, без цього апарату неможливо правильно поставили діагноз, тому ми дуже вдячні за таку суттєву допомогу»,  — сказав директор Нікопольської міської дитячої лікарні В’ячеслав Мальгін.

Додамо, що Нікопольська дитяча лікарня була відкрита лише два роки тому. Реконструкція будівлі тривала чотири роки. Під нову лікарню переобладнали колишню амбулаторію, змінили планування, встановили сучасні меблі, обладнання, дитячі ігрові куточки. На жаль, багато медичного обладнання втрачено через військову агресію. У закладі здоров'ям дітей займаються досвідчені фахівці. Сподіваємося, що маленькі пацієнти матимуть міцне здоров’я та дуже скоро зростатимуть у мирній Україні. 

Банк разом з благодійними фондами та співробітниками активно реалізує благодійні програми та проєкти в напрямку медичної та соціальної підтримки в Україні. Так, крім лікарень у Нікополі,  Банк допомагає Балаклійській лікарні інтенсивної терапії на Харківщині. Наша мета — допомогти лікарям максимально професійно та швидко надати нашим героям та звичайним жителям районів якісну медичну допомогу, щоб врятувати їх здоров’я, а часто — і життя. Наші лікарі досвідчені та всесильні, проте з медичним обладнанням вони можуть набагато більше. 

 

ОФОРМИТЬ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності