меню

Банк Кредит Дніпро приєднався до Хартії з фінансової інклюзії та реінтеграції ветеранів

10 Апреля 2024

Банк Кредит Дніпро приєднався до Хартії з фінансової інклюзії та реінтеграції ветеранів (далі – Хартія), укладання якої ініціювали Національний банк та Європейський банк реконструкції та розвитку у межах спільного Меморандуму про взаєморозуміння.

Меморандум між НБУ та ЄБРР передбачає співпрацю установ задля забезпечення згуртованості фінансового сектора у питаннях впровадження стандартів інклюзивної діяльності та послуг, підтримки та ресоціалізації ветеранів війни в Україні.

Стандарти, викладені у Хартії, покликані зробити банки більш доступними для сотень тисяч ветеранів — як клієнтів, так і працівників.

«Хартія є тим ефективним інструментом, який згуртує банки навколо питання допомоги ветеранам та їхнім родинам. Знак рівності має стояти між можливостями цивільних громадян та ветеранів. Переконаний, що спільно з ЄБРР та усією банківською системою ми зможемо ефективно просувати доступність та безбар’єрність фінансових послуг для всіх громадян», — прокоментував Голова НБУ Андрій Пишний.

Доєднанням до Хартії Банк Кредит Дніпро засвідчив своє прагнення до прийняття інклюзивної політики,  реінтеграції ветеранів війни та перетворення бізнесу в такий, що забезпечує рівноправний доступ до фінансових послуг для всіх без винятку клієнтів.

Війна призвела до втрат кваліфікованої робочої сили в Україні: кілька мільйонів людей живуть за межами країни або є внутрішньо переміщеними особами в Україні, а ще сотні тисяч — служать у Збройних Силах України. Ключовим елементом у плануванні подальшої економічної стійкості країни є зміцнення її людського капіталу шляхом заохочення більшої кількості людей до повернення та роботи.

«Багато співробітників банків захищають нашу Країну. Деякі з них вже ветерани та повернулись додому і працюють поруч з нами. І ми вже зараз робимо дуже важливі кроки задля того, щоб не тільки наші колеги-ветерани швидко адаптувались та продовжували працювати, а й всі наші клієнти, які постраждали від війни, мали можливість професійно розвиватись, створювати власний бізнес та мали безперешкодний доступ до всіх фінансових послуг», — говорить Сергій Панов, Голова правління Банку Кредит Дніпро.

Зокрема з метою реалізації Хартії Банк Кредит Дніпро втілюватиме у життя ініціативи, покликані:

- зробити фінансові послуги більш доступними та інклюзивними для ветеранів, щоб вони мали доступ і використовували їх на рівноправних засадах;

- усунути перешкоди, які можуть заважати ветеранам повернутися до роботи, запровадивши інклюзивну кадрову політику та практику у фінансовому секторі;

- забезпечити безпечні, тобто без тригерів і ризиків, місця для ветеранів, які страждають від посттравматичного стресового розладу;

- покращити доступність для підтримки клієнтів і співробітників-ветеранів шляхом використання модифікованого обладнання чи пристроїв або фізичних модифікацій робочого місця та приміщень;

- підтримувати клієнтів, які можуть наймати або обслуговувати ветеранів, у тому, щоб вони стали більш інклюзивним і доступним місцем ведення бізнесу.

 

ОФОРМИТЬ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності