Банк Кредит Дніпро став членом добровільного об’єднання роботодавців (підприємців), які ставлять за мету сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю.
Банк Кредит Дніпро як члени Національної мережі у своїй діяльності, спрямованій на забезпечення прав та можливостей осіб з інвалідністю у сфері праці, дотримуються наступних принципів:
- Поваги та дотримання прав осіб з інвалідністю у сфері праці — всіляко заохочувати та поважати права осіб з інвалідністю у сфері праці шляхом підвищення обізнаності та боротьби зі стигмою та стереотипами, з якими стикаються особи з інвалідністю на робочих місцях та поза ними.
- Недопущення дискримінації — розробити політику та впроваджувати практики, які захищають осіб з інвалідністю від усіх видів дискримінації на робочих місцях.
- Забезпечення доступності — поступово зробити приміщення компанії та комунікацію з персоналом доступними для всіх осіб з інвалідністю, у тому числі шляхом розумного пристосування та універсального дизайну робочих місць.
- Забезпечення рівності ставлення та можливостей — сприяти рівному поводженню та забезпеченню рівних можливостей для осіб з інвалідністю в процесі найму, на робочому місці, під час професійного навчання та навчання на виробництві, збереження роботи, розвитку кар’єри та інших відповідних умов працевлаштування.
- Дотримання конфіденційності — поважати конфіденційність особистої інформації особи з інвалідністю у сфері праці.
- Збереження роботи — вживати відповідних заходів, щоб дозволити працівникам, які отримали інвалідність, зберегти роботу або отримати іншу підходящу.
- Співпраця з партнерами — співпрацювати з роботодавцями та національними бізнес-мережами, які опікуються захистом прав осіб з інвалідністю, зокрема, їх працевлаштуванням.
- Обмін знаннями — поширювати інформацію про зусилля компанії щодо сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю для всіх відповідних зацікавлених сторін.
Нагадаємо, раніше Банк Кредит Дніпро приєднався до Хартії з фінансової інклюзії та реінтеграції ветеранів, укладання якої ініціювали Національний банк та Європейський банк реконструкції та розвитку у межах спільного Меморандуму про взаєморозуміння. Меморандум між НБУ та ЄБРР передбачає співпрацю установ задля забезпечення згуртованості фінансового сектору у питаннях впровадження стандартів інклюзивної діяльності та послуг, підтримки та ресоціалізації ветеранів війни в Україні.
Національна мережа «Разом» була створена відповідно до Рішення Ради Конфедерації роботодавців України у вересні 2023 р. Метою діяльності якої є об’єднати бізнес України заради працевлаштування людей з інвалідністю.
Принципи побудови Національної мережі відповідають принципам Глобальної мережі Міжнародної організації праці «Бізнес та особи з інвалідністю» (The ILO Global Business and Disability Network), яка об’єднує більше 40 країн світу, до якої у грудні 2023 р. приєдналася Національна мережа «Разом».
Продовжуємо працювати заради українців та України!