меню

Банк Кредит Дніпро привітав з Різдвом постраждалих від війни дітей

25 Декабря 2023

Напередодні різдвяних та новорічних свят Банк Кредит Дніпро передав подарунки маленьким маріупольцям, які вимушені були покинути свої домівки та мешкають зараз у різних куточках України, а також хлопчикам та дівчаткам з Херсонської та Миколаївської областей, що проживають на прифронтовій території.

Напередодні у Банку відбувся благодійний ярмарок-продаж поробок дітей співробітників, а на виручені кошти придбали такі бажані навушники для навчання, намети для туристичних походів, іграшковий касовий апарат, набори для творчості та багато іншого.

На жаль, багато дітей страждають від війни, тож ми намагаємося створювати їм більше приємних моментів.

Нагадаємо, у банку розвивається програма корпоративного волонтерства та охоплює велику кількість людей. Так, у співпраці з Громадською Організацією  «Наш вибір — Україна» Банк разом зі співробітниками допоміг більш ніж 100 ніж ста сім’ям маріупольців, які зараз живуть в 53 різних містах та селах у 16-ти областях України. А разом з ГО «ДОФ-центр» закупив та передав необхідну допомогу жителям Херсонщини після деокупації частини населених пунктів. Понад 200 жителів отримали медикаменти, продукти, воду, засоби гігієни, тощо. Команда Банку Кредит Дніпро не змогла залишитися осторонь катастрофи, яка сталася на Каховській ГЕС та допомогла людям, постраждалим від чергового варварського злочину рф. За декілька днів співробітники зібрали кошти та разом з банком було організовано допомогу більш ніж 100 сім’ям для надання гуманітарної допомоги постраждалим через затоплення територій. 

Банк Кредит Дніпро — банк з українським серцем.

ОФОРМИТЬ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності