меню

Банк Кредит Дніпро продовжує надавати систематичну допомогу медичним закладам Нікополя

19 Сентября 2023

Банк Кредит Дніпро вчергове оновив матеріально-технічну базу лікарень Нікополя. Цього разу банк передав медичне обладнання медико-санітарній частині Нікопольського заводу феросплавів, куди звертаються не лише співробітники НЗФ та їх сім’ї, а й жителі міста. 

Банк передав терапевтичний ультразвук та мікроскоп. Мікроскоп посилить діагностичну лабораторію, а терапевтичний ультразвук зможе допомогти в ефективному лікуванні патологій кістково-м’язової та нервової систем. 

Для нас важливо, аби українці отримували якісне медичне обслуговування у будь-якому медичному закладі України. Нікополь є одним з міст, що, на жаль, піддається постійним обстрілам, тому українцям особливо важливо мати можливість отримати медичну допомогу на місці, не втрачати час, вирішуючи питання, як дістатися до обласного центру.

Нагадаємо, Банк Кредит Дніпро у співпраці  із фондом «Здорове майбутнє» та при співпраці з мерією міста Нікополь надає підтримку лікарням Нікополя, серед яких Нікопольська міська дитяча лікарня, міська лікарня №4 та медико-санітарна частина Нікопольського заводу феросплавів. Також Банк активно надає підтримку Балаклійській лікарні інтенсивної терапії на Харківщині. 

Банк Кредит Дніпро — банк з українським серцем.

ОФОРМИТЬ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності