меню

Банк Кредит Дніпро продовжує забезпечення лікарень Нікополя медичним обладнанням

15 Мая 2023

Банк Кредит Дніпро разом із фондом «Здорове майбутнє» забезпечили Нікопольську міську лікарню №4  медичним обладнанням, яке надасть можливість лікувати пацієнтів зі складними травмами кінцівок.  

Щодня десятки українців отримують важкі травми кінцівок та потребують висококваліфікованої  хірургічної допомоги для їх збереження. Тому, в умовах війни, українські лікарні дуже потребують спеціального обладнання для лікування важких переломів. Для подальшого повноцінного життя травмованій людині необхідно не просто врятувати уражену руку або ногу, а й зберегти функціональну рухомість самої кінцівки та суглобів. Щоб допомогти нікопольським хірургам ставити людей на ноги у прямому сенсі цього слова, було замовлено та придбано за запитом лікарні відповідне обладнання.

«Ортопедична приставка Lojer до операційного столу, яку ми придбали разом із Фондом, дозволить проводити хірургічне лікування складних переломів, а саме: збирати в одне ціле та фіксувати кісткові уламки механічними конструкціями та імплантами. Ми орієнтувалися на дані лікарні, які свідчать, що хірурги Нікопольської міської лікарні №4 щотижня проводять численні операції пацієнтам із складними ортопедичними травмами. Ортоприставка необхідної комплектації  не виробляється в Україні, тому довелося шукати, купувати та чекати її поставки з Фінляндії. Тому це дуже очікуване обладнання для лікарні», — розповідає Сергій Панов, Голова Правління Банку. 

Наші лікарі від початку війни напрацювали значний досвід у хірургічному лікуванні складних переломів та травм кінцівок. Хірурги майстерно опановують не тільки визнані світом методики лікування, а й розробляють і впроваджують власні. Тому все частіше й частіше ми чуємо щирі подяки українським лікарям від вдячних пацієнтів за врятовані руки, ноги, за збережене здоров’я та повноцінне майбутнє.  

Нагадаємо, Банк Кредит Дніпро у співпраці  із фондом «Здорове майбутнє» та при співпраці з мерією міста Нікополь надає підтримку кільком лікарням Нікополя, серед яких Нікопольська міська дитяча лікарня, міська лікарня №4 та медичний заклад, який обслуговує працівників Нікопольського заводу феросплавів. Також Банк активно надає підтримку Балаклійській лікарні інтенсивної терапії на Харківщині.

Наша мета — допомогти лікарям максимально швидко та вчасно надавати нашим воїнам та мирним жителям прифронтових районів якісну медичну допомогу, тому що із сучасним медичним обладнанням лікар  може зробити набагато більше. Життя триває, незважаючи на жахи війни. Зараз саме час дбати про здоров’я, адже люди — найцінніший скарб держави.

ОФОРМИТЬ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності