меню

Банк Кредит Дніпро провів уроки фінансової грамотності у своїх відділеннях у Києві, Луцьку та Львові

28 Марта 2024

Банк Кредит Дніпро провів уроки фінансової грамотності у своїх відділеннях у Києві, Луцьку та Львові

Заходи відбулися в рамках Global Money Week 2024. Цього року Банк Кредит Дніпро долучився до ініціативи з фінансової грамотності в рамках Global Money Week 2024 — Всесвітнього тижня грошей. 20-22-го березня банк організував заходи у відділеннях «Золоті Ворота» у Києві, «Волинське» у Луцьку та «Личаківське» — у Львові.

Під час візитів школярів до відділень співробітники банку робили екскурсію відділенням, показували просторі зали для обслуговування клієнтів, каси та сховище банку. Також діти дізналися про необхідність відповідального ставлення до особистих фінансів, про потенційні фінансові ризики, про важливість вміти безпечно управляти грошима та багато іншої корисної фінансової інформації.

Банк Кредит Дніпро підтримує всесвітню ініціативу, яка є важливою для розвитку фінансової грамотності у молоді. Це стало соціальною місією, яка позитивно впливає на відновлення країни та підтримку обізнаності про фінанси. Завдяки зустрічам з дітьми експерти розвивають їхню фінансову грамотність, формують необхідні знання, поведінку та ставлення, що необхідно для прийняття розумних та зважених фінансових рішень.

Фінансові уроки проходили в рамках Global Money Week 2024 — Всесвітнього тижня грошей. Це щорічна кампанія з підвищення фінансової обізнаності, в якій беруть участь понад 100 країн світу. «Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє» — цьогорічна тема у відзначенні Тижня грошей, координатором якого в Україні є Національний банк України. Мета кампанії — підкреслити важливість того, аби молоді люди були фінансово обізнаними, як найраніше опановували відповідні навички і здобували необхідні знання, а також могли приймати зважені фінансові рішення.

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів та відповідно до класифікації Національного банку України перебуває у групі банків з приватним капіталом.

Станом на 01 березня 2024 активи банку становили 21 107 млн грн,  регулятивний капітал — 1 601 млн грн, кредитний портфель Банку склав 4 935 млн грн.

 

ОФОРМИТЬ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності