меню

Банк Кредит Дніпро провів уроки з фінансової грамотності рамках Global Money Week

27 Марта 2023
Банк Кредит Дніпро приєднався до Global Money Week 2023 (Всесвітній тиждень грошей) — міжнародної інформаційної кампанії з фінансової обізнаності, офіційним координатором якої в Україні став Національний банк України.
Протягом тижня для дітей співробітників та клієнтів Банку, їх однокласників та друзів відбулися екскурсії Головними офісами Банку Кредит Дніпро у Києві та Дніпрі, а також відділеннями банку в цих містах та у Львові.
Голова правління Банку Сергій Панов розпочав серію уроків в Києві, розказав дітям про роботу банківської системи та внесок їх батьків у фінансову оборону країни. Під час уроків з фінансової грамотності діти дізнавалися про щось нове для себе: і як банк працює за відсутності електроенергії, і про роботу багатьох підрозділів з укриттів під час повітряної тривоги. Крім того, усі разом відвідали відділення банку, побачили, як обслуговують клієнтів, та дізналися у чому перевага роботи з банківськими картками.
Наші колеги провели також цікаві заняття для юних гостей — розгадування фінансових кросвордів та участь у командній вікторині на банківську тематику.
Дякуємо нашим діткам за уважність та цікаві запитання. Адже це підвищує фінансову грамотність, підкреслює важливість думати про своє майбутнє під час прийняття фінансових рішень, формує відповідну фінансову поведінку.
Довідково
Global Money Week — міжнародна інформаційна кампанія з фінансової обізнаності, спрямована на поглиблення знань дітей і молоді щодо фінансів. У світі Global Money Week святкують з 2012 року. Відтоді до міжнародної ініціативи з фінансової грамотності долучилися понад 170 країн.
Національний банк України як представник України в Міжнародній мережі фінансової освіти Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) та член Міжнародної робочої групи Global Money Week при ОЕСР є офіційним координатором заходів Global Money Week 2023 в Україні. Заходи в межах Global Money Week 2023 в Україні проводяться за підтримки Проєкту USAID «Реформування фінансового сектору». Кампанія Global Money Week в України триватиме два тижні — з 20 березня до 2 квітня. 
 
#GMW2023 #GMWUkraine2023 #ГраНавчанняДобробут та #PlanYourMoney #PlantYourFuture

ОФОРМИТЬ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності