меню

Банк Кредит Дніпро разом з ГО «ДОФ-центр» зібрав та передав гуманітарну допомогу жителям Херсонщини

04 Января 2023

Банк Кредит Дніпро разом з ГО «ДОФ-центр» закупив та передав необхідну допомогу жителям Херсонщини. Понад 200 жителів сіл Луч та Посад-Покровське, серед яких старі люди та діти, перебувають дуже в тяжких умовах — будинки зруйновані, немає мінімально необхідних речей — отримали медикаменти, продукти, воду, засоби гігієни, тощо.

Зазначимо, що у звільнених селах поки що не працюють ні магазини, ні аптеки, а також тимчасово відсутнє водо- та електропостачання, тому така допомога жителям дуже доречна.

Наша ціль — допомогти людям, які втратили майно та здоров’я у цій страшній війні. Це не одноденна ініціатива — програма корпоративного волонтерства розвивається в банку та охоплює все більше людей — Банк здійснив адресну доставку необхідних речей більш ніж 100 сім’ям маріупольців, що живуть зараз у різних містах та селах України; організував виставку робіт дітей переселенців, на якому представили роботи 10 юних художників з міст Запорізької та Луганської областей. 

Також Банк разом з благодійними фондами реалізує благодійні програми та проєкти в напрямку медичної підтримки в Україні — нещодавно банк обладнав реанімацію Балаклійської лікарні інтенсивної терапії реанімаційним обладнанням. 

# Банк Кредит Дніпро — банк з українським серцем

ОФОРМИТЬ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності