меню

Банк Кредит Дніпро розпочав співпрацю з дочірнім банком The Bank of New York Mellon (London) у Великій Британії

20 Апреля 2023

Банк Кредит Дніпро продовжує розвивати відносини з американським банком-кореспондентом The Bank of New York Mellon, New York, NY US та розпочав співпрацю з його дочірнім банком у Великій Британії — The Bank of New York Mellon, London, GB на міжнародному ринку цінних паперів. Така взаємодія надає Банку Кредит Дніпро можливість придбання у свій портфель цінних паперів першокласних світових емітентів, включаючи папери Казначейства США (US Treasury Bills).

 «Навіть у найскладніші часи для України ми продовжуємо системний розвиток з провідними світовими банками з високими кредитними рейтингами, — зазначив Сергій Панов, Голова Правління Банку Кредит Дніпро. — Співпраця з дочірнім банком The Bank of New York Mellon у Великобританії дає можливість нашому Банку  ще ефективніше управляти своєю валютною ліквідністю, збільшуючи середню дохідність за валютними активами, а також в перспективі розширити лінійку продуктів для своїх клієнтів. 

Нагадаємо, що Банк Кредит Дніпро працює з банками-кореспондентами багатьох країн світу — Польщі, Німеччини, Італії, Туреччини,  серед яких PKO Bank Polski oS.A,Commerzbank AG, Banka Popolare di Sondrio, Aktif Yatirim Bankasi A.S, тощо. 

Станом на 01.04.2023 р. статутний капітал Банку Кредит Дніпро становить 3,587 млрд грн. Активи — 19 654,3 млн грн.  Портфель коштів клієнтів — 17 145,9 млн грн. Норматив достатності (адекватності) капіталу склав 28,1% (нормативне значення — не менше 10%), фактичне середньоарифметичне значення LCR за всіма валютами — 265,64 % (нормативне значення — не менше 100%), фактичне середньоарифметичне значення LCR в іноземній валюті — 188,20% (нормативне значення — не менше 100%).

ОФОРМИТЬ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності