меню

Банк Кредит Дніпро відкрив нове відділення на лівому березі Києва

28 Декабря 2023

Банк Кредит Дніпро продовжує реалізовувати стратегію розширення своєї мережі і відкрив відділення «Дарницьке» у Києві, що на лівому березі міста. Відтепер регіональна мережа банку налічує 33 відділення. 

Дизайн-концепція традиційно поєднує сучасний дизайн світового рівня з інтегрованими українськими традиційними мотивами.

Завітайте до нас та відчуйте переваги обслуговування в Банку Кредит Дніпро:

● якщо ви фізична особа і вас цікавить депозит, кредит чи картка  — наші клієнти зможуть отримати усі необхідні послуги у новому відділенні;

● якщо ви підприємець чи юридична особа, наші фахівці допоможуть вирішити ваші фінансові питання. Ми продовжуємо надавати фінансування на ведення господарської діяльності та інвест-проєкти, супроводжуємо валютні операції.

Адреса відділення «Дарницьке»: м. Київ, просп. Соборності, 1. Телефон відділення: (067) 622-93-75

Режим роботи: пн.-пт.: 9.00-18.00 (каса — до 17.30), сб.-нд.: вихідні дні.

У 2023-му році Банк відкрив 5 відділень: одне відділення у Дніпрі, у культурно-діловому центрі Менора, два на заході України — у Луцьку та Ужгороді та два — у Києві. Ми йдемо за своїми клієнтами і відкриваємо для них відділення там, де це зручно та необхідно.

Банк Кредит Дніпро працює на ринку понад 30 років. Ми продовжуємо інвестувати  в Україну, підтримувати реальний сектор економіки та посилює присутність у регіонах. Станом на 1 грудня 2023 р. прибуток Банку склав 302 млн грн, статутний капітал — 3 587  млн грн, активи банку досягли 19 198 млн грн. 

ОФОРМИТЬ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності