меню

Банк Кредит Дніпро відкрив відділення та резервний офіс в Ужгороді

22 Ноября 2023

21 листопада 2023 року Банк Кредит Дніпро відкрив відділення нового дизайн-формату в Ужгороді, що працює за адресою: вул. Толстого, 33.

Це перше відділення Банку на Закарпатті. Також в приміщенні розташований і резервний офіс Банку, який передбачає роботу усіх критично важливих працівників головного офісу у разі нагальної потреби.

Команда відділення в Ужгороді працює для усіх клієнтів, надаючи високий рівень сервісу.

Завітайте до нас та відчуйте переваги обслуговування в Банку Кредит Дніпро:

● якщо ви фізична особа і вас цікавить депозит, кредит, картка чи валютоообмін — наразі Банк Кредит Дніпро активно кредитує українців та надає привабливі ставки за депозитами, тож, наші клієнти зможуть отримати усі необхідні послуги у новому відділенні;

● якщо ви підприємець чи юридична особа — у відділенні вас чекатиме менеджер з питань розвитку бізнесу та зручна кімната переговорів для підписання угод та вирішення фінансових питань. Ми підтримуємо український бізнес та продовжуємо надавати фінансування на ведення господарської діяльності та інвест-проєкти, супроводжуємо валютні операції;

● ми забезпечуємо безперервне обслуговування. Відділення банку входить у Power Banking — об’єднану мережу відділень банків України, які забезпечені альтернативними джерелами енергії та резервними каналами електропостачання і зв’язку, зокрема комплексом Starlink.

«Ужгород — це місто, яке протягом багатьох століть було бізнес-активним та мало розвинену інфраструктуру підтримки підприємництва. Наразі концентрація ділової активності зросла ще більше через часткову релокацію бізнесу та тимчасову міграцію фізичних осіб. Отже, ми йдемо за своїми клієнтами і відкриваємо для них відділення там, де це зручно та необхідно, — розповів Сергій Панов, Голова Правління Банку Кредит Дніпро. — У наших планах — подальший розвиток мережі та створення відділень нового формату», — додав Сергій Панов.

Дизайн відділення виконаний у новому форматі, що інтегрує традиційні українські мотиви в сучасний дизайн-проєкт та створений у співпраці з українською мисткинею Ольгою Гайдамакою. Живописні історії мисткині, що презентовані в відділенні, та їхня сутність створюють особливу національну атмосферу, яка наповнена духовною культурою, багатою на традиції та є великою частиною українського духовного спадку.

Детальна інформація про адреси та режим роботи відділень ТУТ

Банк Кредит Дніпро входить у ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів і відповідно до класифікації Національного банку України відноситься до групи банків з приватним капіталом. За результатами діяльності на 01.11.23 Банк Кредит Дніпро продемонстрував прибуток у розмірі 260 млн грн. Станом на 01.11.2023 року активи Банку склали 19 381 млн грн, портфель коштів клієнтів досяг 17 002 млн грн. Регулятивний капітал — 1 728 млн грн.

Банк Кредит Дніпро займає активну соціальну позицію: фінансує благодійні проєкти у напрямку медицини, розвиває корпоративне волонтерство та підтримує українське мистецтво.

Банк Кредит Дніпро — банк з українським серцем.

ОФОРМИТЬ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності