меню

Банк Кредит Дніпро відкрив відділення у культурно-діловому центрі «Менора», м.Дніпро

26 Июня 2023

26 червня 2023 року відкрилося нове відділення Банку Кредит Дніпро  у культурно-діловому центрі «Менора», Дніпро — найбільшому у світі єврейському комплексі, заснованому у 2012 році та розташованому за адресою: вул. Шолом-Алейхема, 4/26. Відділення в КДЦ Менора — вже сьома локація Банку у Дніпрі та 30-та в Україні.

У новому відділенні українці, підприємці та компанії можуть одержати повний перелік банківських послуг, отримавши високий рівень сервісу. Професійна команда відділення допоможе здійснити необхідні платежі, грошові перекази, отримати вичерпну інформацію з фінансових питань. 

«Вже за декілька тижнів ми відзначатимемо  тридцятиріччя Банку Кредит Дніпро. Цей ювілей  припав на час великого випробування для нашої Країни, тим не менш, ми продовжуємо захист фінансового фронту та активний розвиток банку, — сказав  Сергій Панов, Голова Правління Банку Кредит Дніпро. — Наша мета — допомогти кожному українцю та бізнесу в вирішенні всіх фінансових питань, саме тому ми відкриваємо ще одне відділення саме у Дніпрі , як в одному з найважливіших стратегічних  регіонів України», — додав він.

Відділення працює з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 18.00 (каса до 17.30), субота, неділя — вихідні дні. 

З усіх фінансових питань можна звертатися до Контакту Центру нашого Банку за телефоном: 0 800 507 700, що працює для вас 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, бенефіціар — Олександр Ярославський, український бізнесмен (TOP-10 Forbes Ukraine 2020 р.), власник групи DCH (www.dch.com.ua), що об'єднує активи таких секторів економіки як фінанси, промисловість, транспорт, будівництво, девелопмент та ін. Банк входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів та відповідно до класифікації Національного банку України перебуває у групі банків з приватним капіталом.

ОФОРМИТЬ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності