меню

Банк Кредит Дніпро відновлює іпотечне кредитування

11 Января 2024

Банк Кредит Дніпро відновив іпотечне кредитування та надає можливість українцям придбати житло на вторинному ринку нерухомості. 

Згідно з іпотечною програмою, сума кредиту може досягати 10 млн грн, а строк кредитування — до 25 років.

На вибір житло в кредит можна оформити як без початкового внеску — за умови додаткового забезпечення, так і з внеском від 30% вартості житла, що купується при оформленні цього об'єкта в іпотеку.

Відсоткова ставка на перший рік становить 20% річних у гривні, з другого року ставка плаваюча і залежить від українського індексу депозитних ставок.

«Наша Команда спрямувала  свої зусилля на економічний розвиток країни, підтримку бізнесу та  населення. Відновлення іпотечного кредитування — це один із стратегічних кроків у цьому напрямку», — розповіла Катерина Мелеш, директорка з роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. — Ми кредитуємо та надаємо фінансові послуги, враховуючи потреби своїх клієнтів», — додала Катерина.

Оформити кредит на житло може фізична особа або фізична особа-підприємець у віці від 21-го до 70-ти років у відділеннях Банку Кредит Дніпро за адресами: https://creditdnepr.com.ua/map

Замовити детальну консультацію можна тут

ОФОРМИТЬ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності