меню

Банк Кредит Дніпро взяв участь у 10-й агровиставці "Битва агротитанів" та долучився до аукціону, що проводили організатори виставки

31 Августа 2023

Банк Кредит Дніпро взяв участь у 10-й агровиставці "Битва агротитанів", що відбулася 30 серпня у с. Степове Білоцерківського району Київської області та долучився до онлайн-аукціону на придбання пікапу для наших Героїв, що проводили організатори виставки.

На виставці зустрілися з тими, для кого робота на землі та продовольча безпека — це справа життя. Представники Банку Кредит Дніпро надали професійні консультації та провели індивідуальні презентації банківських продуктів і послуг для підприємств малого та середнього бізнесу з аграрного сектору.

Наші колеги налагодили контакти з новими партнерами, визначили рівень попиту на товари і послуги для досягнення максимального ефекту від участі в такому заході.

"Битва агротитанів" — це подія на всеукраїнському рівні, на яку щороку з'їжджаються аграрії з усієї країни, щоб побачити та оцінити різні сільськогосподарські агрегати в дії.

На виставці відбулася найбільша демонстрація техніки та технологічних рішень в Україні. На одному полів за однакових умов працювали різні сільськогосподарські агрегати та виробники.

Банк Кредит Дніпро надає агропідприємствам кредитну підтримку за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%». Фінансування можна використати на придбання техніки, запасних частин, засобів захисту рослин.

Детальніше про рішення для агробізнесу тут:

https://creditdnepr.com.ua/biznesu/rishennya-dlya-agrobiznesu

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів та відповідно до класифікації Національного банку України перебуває у групі банків з приватним капіталом. 

За підсумками півріччя продемонстрував прибуток у розмірі 312 млн грн за результатами діяльності у першому півріччі 2023 р. Кредитний портфель Банку станом на 01.07.23 складає 4 362 млн грн, що на 13% більше, ніж аналогічний показник станом на 01.01.2023 року. При цьому основний приріст відбувся за рахунок корпоративного бізнесу.

ОФОРМИТЬ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності