меню

До уваги клієнтів АТ «Банк Кредит Дніпро»!

29 Июня 2023

Шановні клієнти!

Інформуємо, що з 1 липня 2023 р. наберуть чинності зміни до Податкового кодексу України в частині необхідності визначення податкової резидентності клієнтів українських банків.

Відповідно до вказаних змін, всі клієнти (як фізичні, так і юридичні особи) повинні заповнювати документ самостійної оцінки CRS/Опитувальник, що містить, в тому числі, наступні дані щодо себе (для фізичних осіб та ФОП), щодо юридичних осіб та їх кінцевих бенефіціарних власників (КБВ):

  • ім’я/найменування;
  • адресу проживання/місцезнаходження/реєстрації;
  • юрисдикцію чи юрисдикції податкової резидентності (якщо їх кілька);
  • ІПН для кожної юрисдикції;
  • дату народження власника рахунку / КБВ Організації (для юридичних осіб);
  • іншу інформацію (за необхідності).

Опитувальник / документ самостійної оцінки CRS буде наданий Вам для заповненнями при встановленні ділових відносин з нашим Банком, при проведенні актуалізації ідентифікаційних даних, або на окремий запит Банку.

Звертаємо увагу:

Опитувальник/Документ самостійної оцінки має безстрокову дію за умови, якщо не змінюються обставини стосовно наданої вами інформації.

У разі зміни  податкового резидентства ви будете зобов’язані повідомити Банк про такі зміни у строки, встановлені договором.

Інформація, що стосується податкової резидентності іншої країни,  яку ви зазначите у документі самостійної оцінки/Опитувальнику у визначених випадках буде передаватись до Державної податкової служби України (ДПСУ). В свою чергу ДПСУ може здійснити обмін цією інформацією з податковими органами інших держав відповідно до Багатосторонньої угоди компетентних органів про автоматичний обмін інформацією про фінансові рахунки.

ВАЖЛИВО!

У разі неповідомлення Банку про зміну статусу податкової резидентності або ненадання протягом тридцяти календарних днів з дня отримання від Банку запиту інформації та/або документів для підтвердження статусу власника рахунку для цілей оподаткування, Банк має право відмовити у встановленні ділових відносин із Клієнтом, відмовити у наданні фінансових послуг або відмовити в подальшому наданні послуг Клієнту, у тому числі розірвати з Клієнтом договірні відносини в односторонньому порядку. У разі розірвання договірних відносин з власником рахунку Банк повертає залишок коштів власнику рахунку та не несе відповідальність за спричинені Клієнту збитки, пов’язані з розірванням договірних відносин.

Відповідно до статті 118-1 Податкового кодексу України, умисне надання власником рахунка документів самостійної оцінки CRS стосовно себе та/або стосовно його контролюючих осіб у випадках, передбачених статтею 39-3 Податкового кодексу України, з недостовірними відомостями, що призвело до невстановлення підзвітності рахунка для власника рахунка та/або для його контролюючих осіб, — тягне за собою накладення штрафу у розмірі 100 мінімальних заробітних плат, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року. Сплата такого штрафу не звільняє власника рахунку від обов’язку щодо надання документів самостійної оцінки CRS з достовірними відомостями.

При цьому штрафи за вказані порушення застосовуватимуться з 01.01.2025.

Звертаємо увагу, що Банк не надає Клієнтам податкові консультації, у тому числі щодо визначення їх статусу для цілей оподаткування. З цього приводу Клієнт має звернутись до свого податкового консультанта,  до податкового органу юрисдикції, в якій він проживаєте або веде діяльність (резидентом якої Клієнт є) щодо визначення податкового статусу Клієнта. Більше інформації про Загальний стандарт звітності CRS можна отримати за посиланнями: https://mof.gov.ua/uk/crs-578.

 

ОФОРМИТЬ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності