меню

Герої, які потребують допомоги

27 Января 2023

Людей, які під час Голокосту Другої світової рятували людей, назвали Праведниками народів Світу. Серед них — героїчна сім’я Олександра Слободяника. Вони жили на Вінниччині та врятували хлопчика Давида Гершенгорна. А потім організували втечу з концтабору для євреїв його мамі. Слободяники ховали їх у своєму будинку від нацистів, ризикуючи власним життям.

Минуло 80 років і тепер допомога потрібна сім’ї Слободяників! Замість спокійної старості, вони, як і більшість жителів Херсонщини, були вимушені покинути рідні стіни та їхати з дому. Зараз сім’я перебуває у м. Лубни Полтавської області.

Банк Кредит Дніпро не зміг не відгукнутися на біль цієї сім'ї та ще десятків сімей з Херсонщини. Літні люди та діти, мабуть, найбеззахисніші перед жорстокістю війни. Тож ми придбали та відправили їм усі необхідні речі, які вони потребують саме зараз. 

Банк Кредит Дніпро разом зі співробітниками благодійними фондами та допомагають людям, які потрапили у неймовірно складні життєві обставини, спричинені війною. Напередодні Нового року ми закупили та передали двом сотням жителів сіл Луч та Посад-Покровське Херсонської області медикаменти, продукти, солодощі. Тому, дізнавшись про Слободяників, ми відразу відгукнулись на біду, придбали та відправили для них речі першої необхідності. 

Віримо в нашу Перемогу та робимо все для України!

#БанкКредитДніпро — банк з українським серцем 

ОФОРМИТЬ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності