меню

Green-картка Банку Кредит Дніпро — у ТОП10 Рейтингу дебетових карток

31 Августа 2023

Картка для зарахувань Green від Банку Кредит Дніпро увійшла у ТОП10 карток Рейтингу дебетових карток за версією впливового порталу finance.ua (серпень 2023). Найкращі картки українських банків конкурували між собою в Рейтингу за наступними показниками: наявність плати за обслуговування, умови поповнення картки, наявність чи відсутність комісії за зняття готівки, можливість зняття готівки без комісії в українських банках, можливість оформлення картки онлайн та інше.Картка Green — одне з кращих рішень для щоденного користування:

  • ✓ безкоштовне оформлення та обслуговування
  • ✓ безкоштовне поповнення та зняття в банкоматах банку і банків-партнерів
  • ✓ перекази на картки інших банків без комісій у застосунку

І, звичайно, дистанційне відкриття через застосунок FreeBank з випуском цифрової картки.

«При розробці продукту чи послуги ми завжди думаємо про потреби, комфорт та безпеку клієнтів, адже це є нашим пріоритетом в їх обслуговуванні, — розповідає Катерина Мелеш, Директорка з роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. — Саме зараз ми працюємо над оновленням лінійки наших дебетових карток та вже найближчим часом українці зможуть оцінити нові пропозиції. Отже, слідкуйте за нашими новинами», — додала Катерина. 

Деталі про картку для зарахувань Green від Банку Кредит Дніпро ТУТ

Нагадуємо, Банк Кредит Дніпро працює з надійним механізмом відмовостійкості, що посилює фінансову безпеку та забезпечує безперервність бізнесу. Так, банк реалізував цифрову трансформацію наявної інфраструктури у хмару на базі платформи Microsoft Azure і завдяки цьому забезпечив  в тому числі захист обробки карток для своїх клієнтів.

Більше про Рейтинг — тут 

ОФОРМИТЬ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності