меню

Новонароджені 07 липня у Дніпрі отримали по 5000 грн та подарунки від Банку Кредит Дніпро

11 Июля 2023
7 липня Банк Кредит Дніпро відзначив 30-у річницю від дня заснування та до свого ювілею провів акцію для молодих мам «Перша посмішка».
 
13 сімей, у яких 07 липня — у День народження Банку — народились малюки у Регіональному медичному центрі родинного здоров’я у Дніпрі, отримали від Банку благодійну допомогу — по  5000 грн та інші приємні привітання та подарунки від Команди Банку.
 
Серед народжених — не лише жителі Дніпра та Дніпропетровської області, а й родини-переселенці з м. Токмак на Запоріжчині, Сніжне на Донеччині. А, наприклад, мама й тато однієї з новонароджених дівчаток, яку батьки вирішили назвати Міра, є воїнами Збройних Сил України.
 
Маленькі дівчатка, хлопчики — незалежно від того це первісток, чи  вже третя дитинка — це надзвичайне чудо, неземні почуття та неймовірне щастя. Деякі дітки наразі перебувають у барокамерах та находяться під пильною увагою лікарів. Діти народжуються попри війну та всупереч їй, бо нове життя — це найвартісніші миті, це початок нової історії у родині та країні.
 
Регіональний медичний центр родинного здоров’я у Дніпрі продовжує приймати на пологи та надавати спеціалізовану висококваліфіковану медичну допомогу пацієнтам не лише з обласного центру та Дніпропетровської області, а й тим, хто приїхав з інших областей. Регіональний центр славиться високою професійною роботою лікарів. Наприклад, у практиці лікарні — робота з унікальною трійнею, старша дитинка з яких народилася на 34 дні раніше від молодших двох малюків.
 
Нагадаємо, Банк разом зі співробітниками, клієнтами та українським фондом «Здорове майбутнє» і громадськими організаціями об’єднались навколо спільної мети — медична та соціальна підтримка України. Так, Банк надає підтримку кільком лікарням Нікополя та Балаклійській лікарні інтенсивної терапії на Харківщині. Наша мета — допомогти лікарям максимально швидко та вчасно надавати нашим воїнам та мирним жителям прифронтових районів якісну медичну допомогу.
 
Працюємо заради спільної мети — перемога України, щоб малеча мала щасливе дитинство, могла розвиватися та жити нормальним життям.
 
Люди — найцінніший скарб держави.
 
Святкуємо допомагаючи.
 
З детальними умовами акції можна познайомитися тут

ОФОРМИТЬ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності