меню

ЗМІНИ У СКЛАДІ НАГЛЯДОВОЇ РАДИ БАНКУ КРЕДИТ ДНІПРО

07 Мая 2024

Національним банком України погоджено Ганну Самаріну на посаду члена Наглядової Ради Банку Кредит Дніпро. 

Ганну Самаріну обрано членом Наглядової Ради АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» (представник акціонера) відповідно до рішення Єдиного акціонера від 30 квітня 2024 (Рішення №1 від 30.04.2024).

Ганна Самаріна наразі займає посаду Керуючого директора в Групі DCH та має 28-річний досвід роботи у банках, в т.ч. 24 роки на керівних посадах. 

Так, Ганна була CFO UKRSIBBANK BNP Paribas Group, працювала на керівних посадах в фінансовому підрозділі міжнародного роздрібного бізнесу BNP PARIBAS S.A., France. 

Останні роки Ганна працювала в АТ КБ ПриватБанку, а саме: очолювала фінансовий блок та казначейство, блок готівкового та грошового обігу, мала досвід керування операційним блоком, в 2021 році виконувала обов’язки Голови Правління.

Таким чином, станом на 1 травня 2024 р. Наглядова Рада Банку Кредит Дніпро налічує 8 членів, а саме:

Голова:

БОЛХОВІТІНОВ Олексій (представник Єдиного акціонера Банку).

Незалежні члени: 

РОМАНОВСЬКИЙ Пйотр, Незалежний член Наглядової Ради (Halyk Bank, Незалежний член Ради директорів, Kevin EU UAB, Голова Ради директорів, Ryvu Therapeutics S.A, Голова Ради Директорів). Раніше Пйотр також був партнером компаній McKinsey та PWC, в останній очолював консалтингову практику по Центральній та Східній Європі та зокрема керував проєктами з розробки та реалізації стратегій приватних і державних банків Польщі, України та Казахстану;

КЛЕСОВ Андрій, Незалежний член Наглядової Ради (ТОВ «Мобільні технології та транзакції», MobID Technologies OY, 4ire Labs Holdings Ltd, учасник компаній);

САЛЬВЕТТІ Джованні, Незалежний член Наглядової Ради (керуючий директор міжнародного інвестиційного банку).

Залежні члени:

ЧОРНИЙ Олександр, член Наглядової Ради (представник Єдиного акціонера Банку);

ФОМЕНКО Андрій, член Наглядової Ради (представник Єдиного акціонера Банку);

ЗОСІМОВ Олексій, член Наглядової Ради Банку (представник Єдиного акціонера Банку).

САМАРІНА Ганна, член Наглядової Ради Банку (представник Єдиного акціонера Банку).

ОФОРМИТЬ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності