меню

Зміни у складі правління Банку Кредит Дніпро

24 Апреля 2023

Згідно з рішенням Наглядової ради Банку Кредит Дніпро №12 від 21.04.23 р. до складу Правління банку було внесено зміни. Так, з 21.04.23 року припинено повноваження Першого заступника Голови Правління Андрія Котюжинського, який був призначений на цю посаду 23 липня 2021 року.

Андрій Котюжинський координував напрямки роздрібного, малого та мікробізнесу. В період роботи Андрія за його участю було проведено реорганізацію роздрібного бізнесу, сформовано нову команду, що дозволило банку вивести продукти та сервіси банку на якісно новий рівень, а також успішно запущено напрямок малого та мікробізнесу, що демонструє стабільну операційну прибутковість та позитивну динаміку розвитку.

У напрямку роздрібного бізнесу за цей час були запущені продукти цільового кредитування; індивідуальні програми реструктуризації, які вкрай необхідні для підтримки українців в умовах повномасштабної війни; створено нову депозитну лінійку, лінійку карткових продуктів; запропоновано оновлений мобільний застосунок з дистанційним онбордингом для нових клієнтів; Банк став активним учасником проєктів НБУ Національний роумінг та Power Banking -- 50% відділень банку є наразі пунктами незламності.

Наглядова рада Банку Кредит Дніпро висловлює подяку Андрію Котюжинському та бажає успіхів у подальших починаннях.

Таким чином, станом на 21.04.23 р. Правління Банку Кредит Дніпро налічує 9-ть членів на чолі з Головою Правління Сергієм Пановим

ОФОРМИТЬ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності