меню

Банк Кредит Дніпро запроваджує послугу перевипуску платіжних карток через Інфоцентр

03 Серпня 2020

Банк Кредит Дніпро оптимізує процес перевипуску платіжних карток для клієнтів – фізичних осіб, упроваджуючи з 3 серпня 2020 року послугу дистанційного перевипуску картки шляхом телефонного дзвінка до Інфоцентру фінустанови.

Відтепер клієнти банку можуть цілодобово в зручний для себе час звернутися за телефоном Інфоцентру 0800 507 700 і, пройшовши ідентифікацію, замовити перевипуск платіжної картки на будь-яке відділення. Отже, процес перевипуску картки більше не потребує особистого звернення клієнта до банку на етапі замовлення, візит до відділення необхідний лише для отримання нової платіжної картки.

У випадку планового перевипуску картки у зв’язку із завершенням терміну дії бажано для безперервного користування звертатися за два тижні до завершення терміну дії, який указано на платіжній картці; у випадку втрати або крадіжки картки – у будь-який зручний для клієнта час у режимі 24/7.

«Дистанційні канали банківського обслуговування стають дедалі популярнішими серед наших клієнтів завдяки їх зручності, технологічності та безпеці для здоров’я, – говорить Олена Андросюк, керівник Інфоцентру Банку Кредит Дніпро. – Ми намагаємося зробити комунікацію клієнта з банком максимально комфортною, швидкою та результативною, адже наразі саме це є ключовою конкурентною перевагою, запорукою клієнтської лояльності та тривалої взаємовигідної співпраці».

Докладніше з інформацією про карткові пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності