меню

Онлайн-платежі з Банком Кредит Дніпро – це просто! Обсяг клієнтських операцій в інтернет-банкінгу FreeBank збільшився в червні на 12%

14 Липня 2020

У червні 2020 року обсяг клієнтських операцій у системі інтернет-банкінгу FreeBank Банку Кредит Дніпро збільшився на 12% порівняно з попереднім місяцем, перевищивши 52 тисячі транзакцій. Близько 850 нових користувачів підключилися до сервісу за минулий місяць, загальне число користувачів FreeBank становить майже 16 тисяч клієнтів.

«Піклуючись про здоров’я і безпеку наших клієнтів, ми мотивуємо їх максимально використовувати дистанційні канали банківського обслуговування як найбільш технологічні, зручні й безпечні, – говорить Денис Міхов, директор із розвитку бізнесу Банку Кредит Дніпро. – За час карантину понад три тисячі нових роздрібних клієнтів приєдналися до нашого сервісу інтернет-банкінгу FreeBank. Ми намагаємося зробити цей сервіс максимально комфортним для клієнтів, забезпечивши безпечне керування своїми фінансами в режимі 24/7: зокрема, нещодавно ми розширили функціонал, надавши клієнтам можливість самостійно керувати CVC2/CVV2-кодом у веб-версії сервісу під час проведення розрахунків за товари і послуги в мережі Інтернет».

Банкір також звернув увагу на відновлення позитивної динаміки безготівкових розрахунків клієнтів платіжними картами в торговельних мережах: за підсумками червня їх обсяги зросли в грошовому вираженні на 5% до травня і на 15% до квітня. У структурі розрахунків найбільш динамічно приросли напрями, які істотно постраждали у період дії жорстких карантинних заходів, – непродовольчі товари, одяг і взуття, туристичні послуги, кафе і ресторани.

«Життя і ділова активність поступово повертаються до звичного ритму, при цьому перевага безготівкових розрахунків і дистанційних каналів обслуговування зберігається як корисна звичка і важливий елемент фінансової культури», – підкреслив Денис Міхов.

 

Докладніше ознайомитися з інформацією про можливості та переваги сервісу інтернет-банкінгу FreeBank Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності