меню

Перша сільськогосподарська виставка у форматі День поля відбулася у Вінниці за участі Банку Кредит Дніпро

22 Вересня 2023

Банк Кредит Дніпро взяв участь у масштабній події українського агропромислового комплексу — виставка «Агро Вінниця», що відбулася 20-21 вересня 2023 року за адресою: м.Вінниця, вул. Гонти, 88. 

На виставці спеціалісти напрямку продажів в агробізнесі Банку Кредит Дніпро зустрілися з аграріями, які попри ризики та втрати продовжують працювати на землі заради продовольчої безпеки країни. Справа бізнесу сьогодні — наполегливо працювати на користь позичальників, аграрного сектору та держави. Тож спеціалісти Банку налагодили контакти з новими партнерами, врахували тенденції попиту аграріїв на товари, розповіли про переваги кредитування на поповнення обігових коштів, купівлю сільгосптехніки та мінеральних добрив.

У заході взяло участь близько 70 українських виробників та дилерів сучасної сільськогосподарської техніки. Учасники представили нову техніку та устаткування, інноваційні рішення та технології, що дозволить аграрному бізнесу розширювати свої можливості та виходити на нові потужні рівні.

Агровиставка була інтерактивною та прикладною, на ній відбувалися масштабні польові демонстрації роботи техніки, демопокази різноманітних комбайнів та тест-драйви.

Банк Кредит Дніпро надає агропідприємствам кредитну підтримку за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%». Фінансування можна використати на придбання техніки, запасних частин, засобів захисту рослин.

Детальніше про рішення для агробізнесу тут:

https://creditdnepr.com.ua/biznesu/rishennya-dlya-agrobiznesu

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів та відповідно до класифікації Національного банку України перебуває у групі банків з приватним капіталом. 

Станом на 1 вересня Банк Кредит Дніпро продемонстрував прибуток у розмірі 259 млн грн, активи банку склали 18 467 млн грн, регулятивний капітал — 1 745 млн грн. Станом на 01.09.2023 р. кредитний портфель Банку складає 4 492 млн грн, що на 16% більше, ніж аналогічний показник станом на 01.01.2023 року. При цьому кредитний портфель юридичних осіб зріс на 20% порівняно з 01.01.2023 року та склав 4 053 млн грн.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності