меню

Щодо режиму роботи Банку Кредит Дніпро у період посилених заходів протидії поширенню коронавірусу (COVID-19)

23 Березня 2020

Шановні клієнти!

Банк Кредит Дніпро в ці випробувальні для всього світу і нашої країни часи керується в своїй роботі рекомендаціями Національного банку України, зокрема, чітко дотримується режиму роботи, визначеного регулятором у зв’язку із запровадженням в Україні жорстких карантинних заходів, спрямованих на протидію поширенню коронавірусу.

З метою забезпечення безперебійного обслуговування наших клієнтів ми:

  1. Забезпечуємо безперебійну роботу дистанційних каналів обслуговування та контакт-центру.
  2. Забезпечуємо безперебійне підкріплення готівкою банкоматів, інкасацію виручки торговельних мереж та прийняття й обробку карток всіх емітентів у банкоматних мережах та мережах POS-терміналів.

З метою зменшення кількості особистих контактів клієнтів із працівниками відділень, запобігання скупченню клієнтів у відділеннях ми:

  1. Тимчасово припинили роботу інформаційно-консультаційних центрів (ІКЦ), скоротили чисельність та змінили графік роботи відділень, які працюють (докладніше – за посиланням).
  2. Організовуємо обслуговування клієнтів відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я щодо перебування людей в одному приміщенні.
  3. Передбачили у відділеннях технологічні перерви для провітрювання, дезінфекції та вологого прибирання, працівників відділень забезпечили засобами особистого захисту.
  4. За наявності у клієнта банку симптомів інфекційного захворювання залишаємо за собою право відмовити в обслуговуванні такого клієнта у відділенні банку.
  5. Обслуговування клієнтів максимально переводимо в онлайн-канали.

Ми піклуємося про наших клієнтів і готові йти назустріч у питаннях:

  • припинення (на період дії карантину або обмежувальних заходів) штрафних санкцій за несвоєчасне здійснення платежів за кредитами;
  • можливості реструктуризації робочих кредитів – за умови настання форс-мажорних обставин.

Водночас ми впевнені у порядності та відповідальності наших клієнтів, які розуміють необхідність дотримання своїх фінансових зобов’язань як неодмінної умови стабільної роботи банків, фінансової системи й економіки країни загалом.

Щиро бажаємо здоров’я та витримки вам і вашим близьким!

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності