меню

Жодного шансу зловмисникам! Банк Кредит Дніпро продовжує участь в інформаційній кампанії Нацбанку з протидії платіжному шахрайству

04 Вересня 2020

Всеукраїнська інформаційна кампанія Національного банку з протидії платіжному шахрайству, яка стартувала у липні 2020 року, за два місяці об’єднала понад 60 провідних українських банків і партнерів – представників соціально відповідального бізнесу різних галузей у спільному прагненні розповісти широкій аудиторії 8,5 млн українців простою мовою про основні правила платіжної безпеки і заходи ефективної протидії аферистам, які намагаються заволодіти грошима громадян шляхом обману, зокрема й із використанням методів соціальної інженерії.

У масштабній інформаційній кампанії задіяно різноманітні канали й інструменти комунікації: відеролики на вокзалах у столиці й обласних центрах, у поїздах, постери у метрополітені, SMS-розсилки від мобільних операторів, повідомлення на квитанціях оплат за комунальні послуги, поради експертів у телепрограмах і на радіоефірах, тематичні флешмоби та інтерактивні ігри. Зокрема, нова мобільна гра «Zдолай шахрая», розроблена Українською міжбанківською асоціацією членів платіжних систем ЕМА, містить опис понад 60 сценаріїв платіжного шахрайства, які потрібно уміти вчасно розпізнати й оперативно нейтралізувати.

Банк Кредит Дніпро активно підтримує інформаційну кампанію на своєму сайті в розділі «Фінансова грамотність», а також на сторінках банку в соціальних мережах Facebook, Instagram (bank_credit_dnepr), на платформі YouTube, у матеріалах із хештегом #ШахрайГудбай.

Перелік поширених прикладів шахрайства і корисних порад щодо запобігання їм регулярно оновлюється.  Всі бажаючі можуть ознайомитися з  новим відеороликом, який розповідає, як краще захистити свій фінансовий номер телефону й унеможливити його використання зловмисниками.

Інформаційна кампанія з протидії платіжному шахрайству проходить у липні-вересні 2020 року в усіх регіонах України. Детальніше про кампанію можна дізнатися за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності