меню

Інформація для клієнтів АР Крим

Шановні клієнти!
Дотримання принципів соціальної справедливості та відповідальності перед кожним клієнтом – найважливіший аспект діяльності АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО». Тому, незважаючи на закриття філії – Кримського республіканського управління – внаслідок окупації Автономної Республіки Крим Російською Федерацією, АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» виконує зобов’язання перед кримськими клієнтами. Ми пам’ятаємо про кожного клієнта і готові виплачувати вклади, залучені на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

Для отримання або переоформлення вкладу потрібно звернутись до АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» (без попередньої реєстрації в Інфоцентрі або на сайті) з відповідною заявою про отримання коштів, внесених на депозит.

При собі необхідно мати  такі документи:

  • Паспорт громадянина України або документ, що його замінює
  • Документ, виданий органом державної податкової служби, що засвідчує реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (за наявності)
  • Оригінал договору банківського вкладу/банківського рахунку, укладеного в установі АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» в АР Крим
  • Документ, що підтверджує постійне місце проживання на материковій частині України, або довідку, видану органом місцевої влади, про прибуття на тимчасове місце проживання громадянина, зареєстрованого в АР Крим (якщо вкладник був зареєстрований у АР Крим)

Після отримання вкладником картки на неї буде зараховано належні йому кошти, які можна буде отримати у відділенні чи банкоматі Банку Кредит Дніпро або в банкоматі будь-якої іншої фінустанови.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності